O mnie

Cześć, mam na imię Zuzanna 🙂 z wykształcenia i z zamiłowania jestem psychologiem. Drugą moją pasją jest naturalne wspieranie zdrowia i uczenie innych zdrowych nawyków, a ponieważ widzę jakie to przynosi efekty z największą chęcią chcę tę wiedzę szerzyć dalej 🙂 W dzisiejszych czasach oczekujemy na wszystkie bolączki magicznej pigułki. Ja chcę Ci pokazać, jak Twoje codzienne – z pozoru małe – wybory mają olbrzymi wpływ na Twoje zdrowie i życie.

Jednym z kluczowych elementów, które stosuję jako wsparcie są oprócz dobrych praktyk olejki eteryczne i refleksologia, a z racji wykształcenia również praca nad emocjami, które są początkiem wielu naszych schorzeń. W tym miejscu chcę Ci pokazać jak wiele możesz zrobić dla siebie podchodząc do swojej osoby holistycznie – bo jesteś prawdziwym CUD-em (Ciało, Umysł, Dusza). Nasz organizm to zespół naczyń połączonych i nie da się „uleczyć” jednego nie troszcząc się o całość.

Poza pracą jestem pełnoetatową mamą trzech żywiołowych córek. Z racji tego, że każda z nich jest inna, codzienność dostarcza wielu inspiracji do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Dziewczynki razem ze mną uczą się od małego jak zadbać o to co mamy w życiu najcenniejsze – czyli nasze zdrowie.

Pamiętaj nie jestem lekarzem, tu dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, którą studiuję od ponad 15 lat, ale to Ty bierzesz odpowiedzialność za swoje działania.